Vzduchotechnika Pardubice

Vzduchotechnika

Zabýváme se realizacemi vlastních i cizích projektů téměř jakýchkoliv aplikací.


Bytová a komerční vzduchotechnika

Realizujeme vzduchotechnická zařízení od větrání sociálních zařízení a rekuperací bytů a rodinných domů až po velké rekuperační sytémy kancelářských prostor a hal.

provětrávání a klimatizace cukerných sil

Jsme schopni navrhnout a realizovat dodávky zařízení na provětrávání a klimatizaci cukerných sil se skladovací kapacitou od 10ti do 60ti tisíc tun cukru. Zabýváme se i aspiracemi přesypových míst naskladňovacích i vykladňovacích dopravních cest.

Průmyslová vzduchotechnika

Mezi průmyslové aplikace patří větrání kuchyňských provozů, odtahy svářecích a brousících pracovišť vč. filtrace vzduchu, odtahy od dřevoobráběcích strojů ale i instalace zvlhčovacích a odvlhčovacích zařízení.


Projekce

Projekční oddělení bylo a je, již od založení firmy, jejím základem. Zkušenosti z provětrávání cukerných sil vyústily v roce 1994 vývojem systému EL-CH, za který bylo naší firmě uděleno čestné uznání na mezinárodní výstavě Pragotherm a mezinárodní cenu komerční prestiže v Madridu. Na základě těchto zkušeností jsme s velkými úspěchy navrhli a zrealizovali chlazení velkých technologických sálů a serverů, které je založeno na principu chlazení venkovním vzduchem se zálohou kompresorového chlazení pomocí přímého výparu chladiva. V současné době má projekční oddělení celkem 2 kvalifikované projektanty, kteří jsou schopni v oboru vzduchotechnika, chlazení, klimatizace a regulace navrhnout téměř jakýkoliv systém. Důležitá je i zpětná odezva vyvolaná vlastními realizacemi našich projektů, která nás profesně posouvá stále dál.

Servis

Servisní oddělení je od založení firmy její pevnou součástí. Naše firma je schopna provést servisní zásah na všech typech vzduchotechnických a klimatizačních zařízeních.

Napište nám