Regulace

Průmyslové chlazení

Součástí nabídky naší firmy jsou aplikace průmyslového chlazení. Jedná se zejména o chlazení serveroven a datových sálů, chladících boxů v potravinářském průmyslu a dodávky výrobníků studené vody


Výrobníky studené vody

Jedná se o zařízení vyrábějící studenou vodu popř. nemrznoucí směs, která slouží jako zdroj chladu pro chladící výměníky ve vzduchotechnických jednotkách, fan-coilových jednotkách nebo k přímo chlazení technologií. V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím naše projekční oddělení.

Chladírenská zařízení

Chladírenské boxy s požadavkem nižších provozních teplot (+2 až +10°C) chladíme pomocí špičkového zařízení firmy JDK Nymburk, vinotéky a jiné potom zařízením Fujitsu. Nabízíme i dodávku boxů.

Chlazení serveroven a datových sálů

Klimatizaci serveroven a datových sálů řešíme u menších aplikací klasickými Splitovými sestavami renomovaných výrobců. U větších pak jednotkami “přesné klimatizace” nebo zařízením využívajícím kombinované chlazení (chlazení kompresory + venkovním vzduchem).


Projekce

Projekční oddělení bylo a je, již od založení firmy, jejím základem. Zkušenosti z provětrávání cukerných sil vyústily v roce 1994 vývojem systému EL-CH, za který bylo naší firmě uděleno čestné uznání na mezinárodní výstavě Pragotherm a mezinárodní cenu komerční prestiže v Madridu. Na základě těchto zkušeností jsme s velkými úspěchy navrhli a zrealizovali chlazení velkých technologických sálů a serverů, které je založeno na principu chlazení venkovním vzduchem se zálohou kompresorového chlazení pomocí přímého výparu chladiva. V současné době má projekční oddělení celkem 2 kvalifikované projektanty, kteří jsou schopni v oboru vzduchotechnika, chlazení, klimatizace a regulace navrhnout téměř jakýkoliv systém. Důležitá je i zpětná odezva vyvolaná vlastními realizacemi našich projektů, která nás profesně posouvá stále dál.

Servis

Servisní oddělení je od založení firmy její pevnou součástí. Naše firma je schopna provést servisní zásah na všech typech vzduchotechnických a klimatizačních zařízeních.

Napište nám