Regulace

Měření a regulace

Systémy MaR jsou nedílnou součástí správného chodu vzduchotechnických a klimatizačních zařízení.


Regulační systémy MaR

Pro standardní vzduchotechnické a klimatizační systémy používáme autonomní regulace firem Jesy a Remak. Složitější systémy pak řídíme v kooperaci s firmami Siemes a Proteco.

Vlastní reléové systémy

Používáme pro řízení jednoduchých vzduchotechnických systémů malých výkonů a pro střídání chodu klimatizačních zařízení malých serveroven.


Projekce

Projekční oddělení bylo a je, již od založení firmy, jejím základem. Zkušenosti z provětrávání cukerných sil vyústily v roce 1994 vývojem systému EL-CH, za který bylo naší firmě uděleno čestné uznání na mezinárodní výstavě Pragotherm a mezinárodní cenu komerční prestiže v Madridu. Na základě těchto zkušeností jsme s velkými úspěchy navrhli a zrealizovali chlazení velkých technologických sálů a serverů, které je založeno na principu chlazení venkovním vzduchem se zálohou kompresorového chlazení pomocí přímého výparu chladiva. V současné době má projekční oddělení celkem 2 kvalifikované projektanty, kteří jsou schopni v oboru vzduchotechnika, chlazení, klimatizace a regulace navrhnout téměř jakýkoliv systém. Důležitá je i zpětná odezva vyvolaná vlastními realizacemi našich projektů, která nás profesně posouvá stále dál.

Servis

Servisní oddělení je od založení firmy její pevnou součástí. Naše firma je schopna provést servisní zásah na všech typech vzduchotechnických a klimatizačních zařízeních.

Napište nám