Pracovní místa

Pracovní místa

Pokud uvažujete o pořízení klimatizačního zařízení, jste opravdu na správném místě. Jsme schopni realizovat systémy většiny světových výrobců, preferujeme však Mitsubishi Electric, Toshiba, LG a Fujitsu.


Montér vzduchotechnických zařízení (klempíř - zámečník)

Náplní práce je montáž vzduchotechnických zařízení. Požadujeme samostatnost, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B. Volejte na tel. +420 602 135 018. Pište na email elklima@elklima.cz. Nástup možný IHNED.

Technik klimatizačních a chladících zařízení (elektrikář)

Náplní práce je montáž, zprovoznění, servis klimatizačních a chladících zařízení. Požadujeme samostatnost, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, platné zkoušky k vyhlášce č.50/78. Volejte na tel. + 420 602 135 018. Pište na email elklima@elklima.cz. Nástup možný IHNED.

Projekce

Projekční oddělení bylo a je, již od založení firmy, jejím základem. Zkušenosti z provětrávání cukerných sil vyústily v roce 1994 vývojem systému EL-CH, za který bylo naší firmě uděleno čestné uznání na mezinárodní výstavě Pragotherm a mezinárodní cenu komerční prestiže v Madridu. Na základě těchto zkušeností jsme s velkými úspěchy navrhli a zrealizovali chlazení velkých technologických sálů a serverů, které je založeno na principu chlazení venkovním vzduchem se zálohou kompresorového chlazení pomocí přímého výparu chladiva. V současné době má projekční oddělení celkem 2 kvalifikované projektanty, kteří jsou schopni v oboru vzduchotechnika, chlazení, klimatizace a regulace navrhnout téměř jakýkoliv systém. Důležitá je i zpětná odezva vyvolaná vlastními realizacemi našich projektů, která nás profesně posouvá stále dál.

Servis

Servisní oddělení je od založení firmy její pevnou součástí. Naše firma je schopna provést servisní zásah na všech typech vzduchotechnických a klimatizačních zařízeních.

Napište nám